Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba je japonský anime seriál a filmová adaptace, která se odehrává v alternativním historickém období Japonska. Děj se točí kolem mladého chlapce jménem Tanjirou Kamado, jehož rodina byla zavražděna démony a jeho sestra Nezuko se stala démonem.

Tanjirou se rozhodne stát člověkem, který dokáže zničit démony a zachránit svou sestru. V průběhu série se Tanjirou setkává s dalšími lidmi, kteří se rozhodli bojovat proti démonům a společně se vydávají na nebezpečné mise.

Film Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – Mugen Train navazuje na události z konce první série. Tanjirou, Nezuko a jejich společníci se vydávají na vlak Mugen, aby vyřešili záhadu zmizení cestujících. Brzy zjistí, že vlak Mugen byl napaden démonem Enmou a že všichni cestující jsou v nebezpečí.

Tanjirou, Nezuko a jejich společníci se musí spojit se slavným démonem loveckým tělesem a mistrem meče, Rengokou Kyoujou, aby porazili Enmu a zachránili cestující na vlaku Mugen. Film se vyznačuje napínavou akcí, vynikajícím animačním stylem a dojemnými momenty.

Celkově se jedná o skvěle animovaný film s emocionálním příběhem, který se dokonale hodí pro fanoušky anime a mangy Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba.

Sleduj film zdarma

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..